مرکز پخش حبوبات فله وارداتی داخلی تهران

مرکز پخش حبوبات فله وارداتی داخلی تهران

مجموعه فاتک که اصلی ترین مرکز پخش مرکز پخش حبوبات فله وارداتی داخلی می باشد،آمادگی پخش و عرضه مستقیم حبوبات ارزان و درجه ۱ از جمله: لوبیا،نخود،لپه و ماش و…را به سراسر کشور دارد.

مرکز پخش انواع  مختلف حبوبات

حبوبات انواع مختلفی دارد و هر نوع از حبوبات دارای خواص ویژه ای می باشد.در بازار، فروش حبوبات نسبت به سایر محصولات بیش تر است. حبوبات در نزد عام و خاص محصولی شناخته شده است و تقریبا همه خانواده ها از خواص آن آگاهی کامل دارند.حبوبات تقریبا در بسیاری از وعده های غذایی ایرانیان دیده می شود و دلیل آن قیمت مناسب و کیفیت و خاصیت آن می باشد.

همه ی  محصولات برای توزیع به شهر های دیگر دارای مرکز و مجموعه ای می باشد تا با همراهی آن مجموعه به راحتی به سراسر کشور توزیع گردد.کشاورزان در گذشته راهی برای عرضه محصولات خود به نقاط مختلف کشور را نداشتند. اما امروزه مرکز فاتک با حول و قوت الهی راهی جدید را برای عرضه محصولات کشاورزان باز کرده است این مرکز در اکثر شهرهای ایران از جمله منطقه آزاد ماکو نمایندگی های رسمی دارد و با کمک آن حبوبات داخلی و وارداتی را به سراسر کشور پخش می کند.این مجموعه دارای سامانه های ارتباطی و دفاتر خرید و فروش می باشد و محصولات را در کم ترین زمان و با قیمت مناسب بارگیری و به تمام نقاط ایران عرضه می کند.مرکز پخش حبوبات فله وارداتی داخلی تهران به صورت روزانه اعلام قیمت دارد.

حبوبات فله

حبوباتی که در بازار کشور ما وجود دارد که شامل حبوبات داخلی یا وارداتی هستند،به ۲ دسته فله یا بسته بندی شده تقسیم می گردند.حبوبات که نقش خاصی در تامین نیازهای بدن ما دارد و از آنجا که دارای مقدار فراوانی پروتئین هستند می تواند جایگزین مناسبی برای گوشت قرمز باشد و مصرف کنندگان می تواند از حبوبات در بسیاری از وعده های غذایی خود استفاده کنند.حبوبات فله بیشتر در بازارهای عمده به فروش می رسد.

مرکز پخش انواع  مختلف حبوباتحبوبات انواع گوناگونی دارد که شامل: لوبیا(لوبیا سفید،قرمز،سیاه،چشم بلبلی و لوبیا چیتی و…)و عدس(عدس ریز و درشت و عدس سبز، عدس قرمز یا دال عدس و…) و انواع گوناگون لپه و هم چنین انواع گوناگون ماش که همگی به صورت عمده و مستقیم به فروش می رسد.مجموعه مارچ حبوبات فروشی خود را به صورت مستقیم از کشاورزان خریداری می کند و با ارزان ترین قیمت مورد فروش قرار می دهد.محصولات ما از لحاظ کیفیت بر دیگر حبوبات کیفیت مناسبی دارد و تمام کارکنان مجموعه ما از گذشته تاکنون محصولات فروشی خود را با مناسب ترین قیمت و بهترین کیفیت به دست مشتریان محترم در کمترین زمان و با کمترین هزینه می رساند.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و هم چنین برای خرید و فروش حبوبات داخلی و وارداتی با استفاده از شماره تماس های زیر با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *