قیمت عدس روسی مردادماه ۱۴۰۰

قیمت عدس روسی مردادماه ۱۴۰۰

قیمت عدس روسی در مرداد ماه ۱۴۰۰ چقدر است؟ تفاوت عدس روسی و کانادایی؟ عدس روسی با چه کیفیتی عرضه می شود؟

قیمت عدس روسی مردادماه

عدس روسی در دو نوع درشت و ریز (پلویی و آشی) موجود می باشد. عدس روسی مرغوب ترین نوع عدس بعد از عدس کانادایی است. عدس روسی جزء حبوبات پرمصرف است و بخش زیادی از نیاز بازار را تامین میکند. به همین علت واردات از کشورهای روسیه و کانادا هم صورت می گیرد.
عدس روسی درشت سبز رنگ بوده و بسیار یک دست و خوش پخت است.
عدس ها بر اساس رنگ به دو دسته سبز و قرمز تقسیم می شوند.

عدس سبز به ۳ دسته تقسیم می شود:

عدس سبز درشت
عدس سبز ریز
عدس سبز متوسط.

عدس قرمز به دال عدس هم معدوف است.

کیفیت و مرغوبیت عدس:

عدسی مرغوب و باکیفیت است که زمان پخت کمتری داشته باشد و در هنگام پخت پوسته آن جدا نشود. عدس دانه درشت از کیفیت بالا تری برخوردار است. عدس روسی در بازار به صورت عمده و فله عرضه می شود. بسته بندی های عدس روسی معمولا بدون درج نام و برند می باشد. از برند های معروف عدس روسی میتوان به عدس روس عدالت و عدس روس شاکار اشاره کرد.

تفاوت عدس روسی و کانادایی در چیست؟

واردات عدس روسی از عدس کانادایی به دلیل کم تر بودن قیمت بالاتر است. عدس روسی و کانادایی در ظاهر تفاوت دارند. عدس روسی دارای دانه های درشت تری نسبت به عدس کانادایی است. عدس روسی در کیسه های ۲۵ و ۵۰کیلویی عرضه میشود. قیمت عدس روس با توجه به کیفیت و نوع آن متفاوت است.

شرکت فاتک آماده ارائه محصولات خود به شما مشتریان عزیز می باشد. جهت اطلاع از قیمت روز عدس روسی و سایر محصولات کانال تلگرامی و پیج اینستاگرام ما را دنبال کنید. و یا برای خرید از سایت با شماره های درج شده در سایت با مشاوران ما در ارتباط باشید. با ما همراه باشید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

codebazan