تفاوت قیمت حبوبات فله ای و بسته بندی در بازار

تفاوت قیمت حبوبات فله ای و بسته بندی در بازار

تفاوت قیمت حبوبات فله ای و بسته بندی در بازار چقدر است ؟ حبوبات به دو صورت بسته بندی و فله ای عرضه می شود . حبوبات فله ای و بسته بندی هر کدام در کیفیت های متفاوتی عرضه می شود . حبوبات بسته بندی به دلیل صرف زمان و هزینه بسته بندی محصول نسبت به حبوبات فله ای مشابه قیمت بالاتری دارد .

نفاوت قیمت حبوبات فله ای و بسته بندی

منظور از حبوبات فله ای، حبوباتی است که در کیسه های چند ده کیلویی و در کیفیت های متفاوت عرضه می شود . در حبوبات فله ای قیمت اهمیت بسیاری دارد زیرا خرید در این روش اکثرا به صورت عمده است . خریدار عمده تمایل دارند محصولات مورد نظر را با مناسب ترین قیمت بازار تامین کند .

حبوبات بسته بندی در بسته های ۴۵۰ گرمی و ۹۰۰ گرمی با برند های مختلفی در شرکت های بسته بندی تولید و در بازار عرضه می شوند. امروزه بسیاری از مصرف کننده گان دنبال خرید حبوبات بسته بندی هستند از این رو نیاز مصرف کنندگان به این محصولات روز به روز افزایش می یابد. قیمت حبوبات بسنه بندی به دلیل هزینه های صرف شده نسبت به حبوبات فله ای بالاتر است

شرکت های بسته بندی همواره به دنبال تامین حبوبات از مراکزی هستند که بتوانند این محصولات را با بهترین کیفیت و پایین ترین قیمت بازار خریداری نمایند. قیمت اولیه محصول با وجود هزینه های جانبی دیگری که صرف تولید این محصولات می شود بر قیمت نهایی حبوبات بسته بندی شده بسیار تاثیر دارد.

از آنجایی که خریداران در کنار کیفیت به قیمت مناسب حبوبات نیز بسبار توجه دارند از این رو قیمت تمام شده حبوبات بسته بندی بر میزان فروش آن بسیار تاثیر گذار است.

خرید حبوبات فله ای ارزان از مراکز اصلی فروش در بازار ممکن است و تنها نیازمند آن است که خریدار به جای خرید از واسطه های خرید به خرید از مراکز اصلی خرید بپردازد.

بسیاری از مصرف کنندگان برای دست یافتن به محصولات مورد نیازشان با قیمت مناسب تر اقدام به خرید حبوبات فله ای می نمایند . شرکت بازگانی فاتک انواع حبوبات داخلی و وارداتی را به صورت فله ای عرضه می کند . تمامی خریدارانی که به صورت عمده و خرده قصد حرید دارند می توانند برای ثبت سفارشات خود با مجموعه ما در ارتباط باشند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

codebazan