قیمت لوبیا چشم بلبلی دزفول برداشت ۹۹

قیمت لوبیا چشم بلبلی دزفول برداشت ۹۹

قیمت لوبیا چشم بلبلی دزفول برداشت ۹۹ چگونه است ؟ آیا فصل برداشت و فروش این محصول را می دانید ؟ آیا تفاوت این دو لوبیا با انواع مختلف دیگر لوبیا ها را می دانید ؟ آیا از خواص آن اطلاعی دارید ؟

قیمت لوبیا چشم بلبلی

لوبیا چشم بلبلی که در کتاب های طب سنتی از آن به عنوان لوبیای بندی نیز یاد می شود گیاهی است از خانواده بقولات . تاکنون انواع مختلف از این گیاه یافت شده است . لوبیا چشم بلبلی از نظر خانواده گیاهی نزدیک به لوبیا است این نوع لوبیا مختص به مناطق گرمسیر است . این گیاه در مناطق گرمسیر آسیا ، آمریکا ، جنوب اروپا ، جنوب ایران و هندوستان نیز کشت می شود .یکی از شهرستان های ایران که این محصول را تولید می‌کند شهرستان دزفول است این گیاه بسیار مقاوم به خشکی است به طوری که حتی در زمان کشت آن نیز باید هوا گرم شده باشد به همین دلیل زمان کاشت آن از  سایر گیاهان دیر تر است . از این گیاه به عنوان مسکن و درمان نیز استفاده می‌شود .

لوبیا چشم بلبلی از جمله حبوباتی است که گروه بازرگانی فاتک عرضه می کند همان طور که می دانید امروزه به دلیل نوسانات ارزی و مشکلات اقتصادی کشور قیمت تمامی اقلام مصرفی جامعه به صورت روزانه متغیر است به طوری که در سال‌های اخیر شاهد افزایش غیرقابل وصف قیمت در گروه حبوبات که از مهم‌ترین محصولات موجود در سبد غذایی اقشار مختلف جامعه است بوده ایم .

شرکت بازرگانی فاتک همواره سعی داشته است که محصولات خود را مقایسه با سایر شرکت‌های همکار با قیمت پایین‌تر و بهترین کیفیت در اختیار خریداران عزیز قرار دهد برای دریافت قیمت روز حبوبات می توانید با قسمت فروش شرکت تماس بگیرید یا از طریق کانال تلگرامی ما روزانه قیمت ها را دریافت نمایید .

با ما همرا باشید .

http://telegram.me/Fataktrade

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

codebazan