قیمت روز فروش نخود فلافلی کرمانشاهی بازرگانی فاتک

قیمت روز فروش نخود فلافلی کرمانشاهی بازرگانی فاتک چند است ؟ نخود فلافلی بازرگانی فاتک چه کیفیتی دارد ؟ بازار فروش نخود فلافلی به چه صوزت است ؟ در مجموعه ما انواع نخود کرمانشاهی با سایز های مختلف عرضه می شود .

قیمت روز فروش نخود فلافلی 

نخود فلافلی جز انواع مختلف نخود کرمانشاهی است که ریز ترین سایز آن است . سایز نخود فلافلی ۵ و ۶ میل است . این نخود در مقایسه با نمونه های تک خان، دو خان و سه خان قیمت پایین تری نیز دارد .

نخود فلافلی از لحاظ کیفیت و سایز قابلیت استفاده در غذاهای دیگر را ندارد از این رو برای تهیه فلافل مصرف میشود .

غئز از نخود ریز کرمانشاهی نخود روس و نخود ترک نیز قابلیت استفاده به عنوان نخود فلافلی را دارند .

نخود ریز کرمانشاهی نسبت به نخود روس و نخود ترک طعم و کیفیت بهتری دارد به همین دلیل بیشتر مورد توجه و استقبال تولید کنندگان فلافل قرار میگیرد

فروش نخود فلافل

نخود فلافلی بیشترین مصرف را در واحد های تولید فلافل و فلافل فروشی های سطح شهر دارد این مراکز به دنبال تهیه ی نخود با قیمت پایین هستند از این رو از ریز ترین سایز نخود استفاده می کنند .

در بازرگانی فاتک انواع نخود ایرانی و وارداتی موجود میباشد که نخود فلافلی نیز جز آن است . واحدهای بزرگ تولید فلافل که به دنبال تهیه نخود با قیمت مناسب هستند انتخاب مرکزخرید معتبر و دسته اول بهترین گزینه برای دست یافتن به محصول با قیمت مناسب و به صرفه است .

مجموعه بازرگانی فاتک

این مجموعه در استان کرمانشاه که مرکز تولید نخود ایرانی است انبار بزرگ نخود را دارا میباشد که توانایی تامین حجم بسیاری بالایی از این محصول را دارد پس خریدارانی که قصد خرید نخود فلافلی در حجم بسیار بالا را دارند میتوانند با خیال راحت به مجموعه ما مراجعه کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

codebazan