قیمت جدید نخود کرمانشاه

قیمت جدید نخود کرمانشاه

قیمت جدید نخود کرمانشاه در بازرگانی فاتک  چقدر است ؟ برای دریافت تازه ترین اخبار در مورد قیمت جدید نخود کرمانشاه می توانید با بخش فروش بازرگانی فاتک در ارتباط باشید.

قیمت جدید نخود کرمانشاه

مشتریان محترم به این واقف اند که در زمان برداشت جدید یک محصول، همواره قیمت این محصول رو به بالا بوده و در طی هفته های متوالی می توانیم شاهد نوسان قیمت این محصول در بازار باشیم‌.

استان کرمانشاه امروزه به عنوان قطب اصلی تولید نخود در کشور شناخته شده است. که همواره کشاورزان زیادی به تولید این محصول علاقه مند شده اند و سالانه حجمبسیار بالایی از این محصول را در سایز های مختلف تولید میکنند به طوری که نخود تنها نوع حبوبات است که تولید داخلی آن پاسخگوی میزان مصرفی کشور است .

خرید نخود از بازرگانی فاتک

در این راستا شرکت فاتک برای عرضه انخود کرمانشاهی به سراسر کشور به صورت تخصصی اقدام به خرید عمده این محصول به صورت از پیش مذاکره شده می نماید تا مرغوب ترین نوع این محصول را با سایز های مختلف به سراسر ایران عزیز عرضه نماید.

نخود کرمانشاهی با بهترین کیفیت به صورت بوجار شده در سایز های مختلف از فلافلی گرفته تا درشت سایز ۱۰ در بازرگانی فاتک در دسترس است و می توانید در حجم های مختلف اقدام به خرید این محصول نمایید .شرکت ما با حذف دلالان و واسطه ها نخود کرمانشاه را مستقیم از کشاورز خریداری و در بازار عرضه می کند به همین دلیل می توانید اختلاف قیمت را به طور آشکار مشاهده کنید .

خرید فله ای و عمده ی نخود کرمانشاه در فصل برداشت محصول نسبت به ماه های دیگر سال برای شما بسیار مقرون به صرفه است.

جهت دریافت قیمت روز این محصول در بازرگانی فاتَک و مقایسه قیمت ها با بازار حبوبات در تهران با ما همراه باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

codebazan