شرکت بازرگانی تولیدی فاتک

شرکت بازرگانی تولیدی فاتک به عنوان یک شرکت مستقل و فعال با موضوع خرید و فروش و واردات انواع حبوبات در سطح کشور شروع به فعالیت کرده است.

شرکت بازرگانی تولیدی فاتک

واحد بازرگانی شرکت بین المللی فاتک ، با سالها تجربه ، پیشرو و متخصص در حوزه واردات و صادرات ، تأمین کننده و واردکننده بزرگ انواع حبوبات با آنالیز و کیفیت مورد تقاضای مصرف کننده و پذیرش LC بانکهای ایران می باشد.

هدف اصلی این مرکز عرضه مستقیم و بدون واسطه انواع حبوبات داخلی و وارداتی است تا خریداران محصولاتشان را با قیمت مناسب تهیه کنند.

این شرکت آمادگی کامل خود را برای همکاری و ارائه خدمات به خریداران محترم اعلام نموده و باور دارد که به عنوان یک شرکت بازرگانی بتواند اعتماد مشتریان را جلب کند.این مرکزدر راستای تحقق بخشیدن به خرید و فروش سالم، اقدام به راه اندازی سازمانی نوین همراه با مجموعه ای خبره نموده است.

شرکت بازرگانی فاتک قصد دارد باهمکاری واردکنندگان و تولید کنندگان ایرانی و خارجی توان تامین حبوبات مورد نیاز را برای خریداران نامحدود کند. این شرکت تلاش خود را مبنی بر محیطی امن و سالم به لحاظ معاملات پاک،برای مشتریان عزیز به کار می گیرد.

این مجموعه در چند سال اخیر توانسته است که با تکیه بر نیروی انسانی متخصص و متعهد  خود را به عنوان یکی از شرکت های پیشرو در زمینه تامین تمامی ارقام غذایی مختلف مرتبط با این حوزه و مخصوصا انواع مواد اولیه کارخانجات ، معرفی کرده و قصد دارد با بهبود مستمر در کیفیت ارائه خدمات ، ضمن ارتقا توانمندی های شرکت در راستای اهداف مد نظر ، رضایت ذینفعان خود را به بهترین نحو تامین نماید.

بازار حبوبات ایران شرکت بازرگانی فاتک مفتخر است که رسالت خود را جهت تامین نیازهای افراد جامعه ی خود از گذاشته تاکنون در راستای ایجاد بازاری توانمند و مطمئن تحقق بخشیده است.و نام و آوازه امروز این شرکت حاصل تجارب زیاد،قابل اطمینان بودن در گذشته نزد خریداران و صداقت در صادرات و واردات محصولات دراین مجموعه می باشد.