دریافت روزانه قیمت حبوبات

دریافت روزانه قیمت انواع حبوبات به مصرف کنندگان این مجصولات امکان انتخاب بیشتر و شناسایی فرصت های بهتر را می دهد.

شرکت بازرگانی فاتک به عنوان یک شرکت مستقل و فعال با موضوع خرید و فروش و واردات انواع حبوبات در سطح کشور شروع به فعالیت کرده است.

هدف اصلی این مرکز عرضه مستقیم و بدون واسطه انواع حبوبات داخلی و وارداتی است تا خریداران محصولاتشان را با قیمت مناسب تهیه کنند.

این شرکت آمادگی کامل خود را برای همکاری و ارائه خدمات به خریداران محترم اعلام نموده و باور دارد که به عنوان یک شرکت بازرگانی بتواند اعتماد مشتریان را جلب کند.این مرکزدر راستای تحقق بخشیدن به خرید و فروش سالم، اقدام به راه اندازی سازمانی نوین همراه با مجموعه ای خبره نموده است.

شرکت بازرگانی فاتک قصد دارد باهمکاری واردکنندگان و تولید کنندگان ایرانی و خارجی توان تامین حبوبات مورد نیاز را برای خریداران نامحدود کند. این شرکت تلاش خود را مبنی بر محیطی امن و سالم به لحاظ معاملات پاک،برای مشتریان عزیز به کار می گیرد.

و این مجموعه تلاش نموده است که با راه های ارتباط مختلف و آسان ترین ها، قیمت های روزانه انواع حبوبات را در اختیار مشتریان و همراهان خود قرار دهد.

دریافت روزانه قیمت حبوبات از کانال تلگرام

تلگرام هم اکنون یکی از ساده ترین راه های ارتباط  با مشتریان در ایران می باشد و این مجموعه از این مزیت استفاده نموده و به صورت لحظه و روزانه قیمت های و نرخ های روز را در اختیار شما عزیزان قرار خواهد داد.

telegram.me/fataktrade