قیمت آنلاین

مرکز پخش انواع  مختلف حبوبات

مجموعه فاتک که اصلی ترین مرکز پخش انواع حبوبات می باشد،آمادگی پخش و عرضه مستقیم حبوبات ارزان و درجه ۱ از جمله: لوبیا،نخود،لپه و ماش و…را به سراسر کشور دارد.

مرکز پخش انواع  مختلف حبوبات

حبوبات انواع مختلفی دارد و هر نوع از حبوبات دارای خواص ویژه ای می باشد.در بازار، فروش حبوبات نسبت به سایر محصولات بیش تر است. حبوبات در نزد عام و خاص محصولی شناخته شده است و تقریبا همه خانواده ها از خواص آن آگاهی کامل دارند.حبوبات تقریبا در بسیاری از وعده های غذایی ایرانیان دیده می شود و دلیل آن قیمت مناسب و کیفیت و خاصیت آن می باشد.همه ی  محصولات برای توزیع به شهر های دیگر دارای مرکز و مجموعه ای می باشد تا با همراهی آن مجموعه به راحتی به سراسر کشور توزیع گردد.کشاورزان در گذشته راهی برای عرضه محصولات خود به نقاط مختلف کشور را نداشتند. اما امروزه مرکز فاتک با حول و قوت الهی راهی جدید را برای عرضه محصولات کشاورزان باز کرده است این مرکز در اکثر شهرهای ایران از جمله منطقه آزاد ماکو نمایندگی های رسمی دارد و با کمک آن حبوبات داخلی و وارداتی را به سراسر کشور پخش می کند.این مجموعه دارای سامانه های ارتباطی و دفاتر خرید و فروش می باشد و محصولات را در کم ترین زمان و با قیمت مناسب بارگیری و به تمام نقاط ایران عرضه می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و هم چنین برای خرید و فروش حبوبات داخلی و وارداتی با استفاده از شماره تماس های زیر با ما در ارتباط باشید.