قیمت عدس سبز فله وارداتی

قیمت عدس سبز فله وارداتی

قیمت عدس سبز فله وارداتی در شرکت های فروش حبوبات بر اساس چه معیار و ملاک هایی تعیین می شود ؟ قیمت عدس سبز فله وارداتی(از کشور های کانادا ، روسیه و …)متفاوت می باشد.و همچنین عدس ریز نسبت به عدس درشت قیمت بالاتری دارد.

قیمت عدس سبز فله وارداتی

عدس سبز،عدسی هست که در بازار حبوبات از فروش بالایی برخوردار است.عدس سبز با توجه به کیفیت و مرغوبیت مناسبی که دارد همواره خریداران زیادی تمایل به تامین آن دارد.سبز بودن رنگ عدس،نشانه تازگی آن می باشد.چه بسا هر چه رنگ عدس قرمز و یا تیره گردد،به تدریج آن محصول کیفیت خود را از دست خواهد داد.دانه های عدس به دو صورت ریز و درشت می باشد که نوع ریز آن نسبت به نوع درشت آن از قیمت بالایی برخوردار است.

شرکت هایی که اقدام به واردات و پخش حبوبات می کنند بر این واقفند که از بین اتواع عدس وارداتی عدس سبز کیفیت بالاتری دارد بنابراین در هنگام خرید محصول سعی دارند عدس سبز و تازه را خریداری کنند تا در هنگام فروش در بازار داخل کشور بیشتر توجه مشتری را جلب کرده و مشکل فروش نداشته باشند . سبز بودن عدس نشان از کیفیت خوب آن است .عوس بار نو کاملا سبز رنگ و تو پر است ولی هر چه از تاریخ تولید آن بگذرد رنگ آن رو به قرمزی رفته و دانه ها چروک می شوند‌.

قیمت عدس

امروزه با توجه به امکانات و راه های ارتباطی مناسب،همواره خریداران و عمده فروشان می توانند از این طریق، از قیمت روزانه این محصول اطلاع یابد و محصولات مورد نیاز خود را را با قیمت های دست اول خریداری نمایند. خرید از شرکت های وارد کننده و دست اول باعث دستیابی به قیمت و کیفیت مطلوب محصول می شود .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

codebazan